Právní pomoc, GDPR a whistleblowing pro školy

Holubová advokáti poskytuje školám několik typů balíčků právních služeb, které pokrývají nejčastější potřeby vedení škol.

Balíčky jsou rozděleny tak, aby vyhovovaly malým i velkým školám.

Podpora

• 3 hodiny právních služeb/rok:
    Tento balíček je pro Vás vhodný, pokud potřebujete zodpovědět několik menších právních dotazů za rok.
  • Okamžitá reakce
  • Řešení zpravidla do 72 hodin
590,- Kč + DPH / měsíc

Podpora

• 6 hodin právních služeb/rok:
    Tento balíček je pro Vás vhodný, pokud chcete nechat přípravu dokumentace na nás nebo potřebujete, aby advokát přijel k Vám do školy.
  • Okamžitá reakce
  • Řešení zpravidla do 48 hodin
980,- Kč + DPH / měsíc

Whistleblowing + 180

• Příslušná osoba podle zákona o ochraně oznamovatelů
  • Kompletní whistleblowing
  • Podpora 180
  • Tento balíček kombinuje Podporu 180 a veškeré povinnosti včetně výkonu činnosti příslušné osoby podle zákona o ochraně oznamovatelů. Tento zákon stanovuje povinnost všem školám, které mají více než 50 zaměstnanců, aby zavedly vnitřní oznamovací systém a určily příslušnou osobu, která bude prověřovat podání a podněty zaměstnanců.

Pokud si zvolíte pro realizaci whistleblowingu naši advokátní kancelář, zajistíme vše potřebné pro dodržení zákona pro Vaši školu. Pokud si nejste jisti, zda máte povinnost určit příslušnou osobu, rádi Vám poradíme.

NNTB

V ceně je možnost využívat platformu NNTB pro školy.
1950,- Kč + DPH / měsíc

GDPR + 180

• Pověřenec pro ochranu osobních údajů
  • Kompletní GDPR
  • Každoroční školení
  • Podpora 180
  • Tento balíček kombinuje Podporu 180 a veškeré povinnosti včetně výkonu činnosti pověřence pro ochranu osobních údajů podle GDPR. Pověřence pro ochranu osobních údajů musí mít všechny orgány veřejné moci, tedy i všechny školy.

Pokud si zvolíte pro realizaci GDPR naši advokátní kancelář, zajistíme vše potřebné pro dodržení GDPR pro Vaši školu. Pokud si nejste jisti, zda máte povinnost určit pověřence pro ochranu osobních údajů, rádi Vám poradíme.
2950,- Kč + DPH / měsíc

EXTRA

• Pověřenec pro ochranu osobních údajů
  • Příslušná osoba podle zákona o ochraně oznamovatelů
  • Kompletní whistleblowing a GDPR
  • Podpora 360

Tento balíček kombinuje Podporu 360 a veškeré povinnosti včetně výkonu činnosti pověřence pro ochranu osobních údajů podle GDPR a příslušné osoby podle zákona o ochraně oznamovatelů. Pověřence pro ochranu osobních údajů musí mít všechny orgány veřejné moci, tedy i všechny školy. Příslušnou osobu musí mít zaměstnavatelé s více než 50 zaměstnanci.

Pokud si zvolíte pro realizaci GDPR i whistleblowingu naši advokátní kancelář, zajistíme vše potřebné pro dodržení zákona pro Vaši školu. Pokud si nejste jisti, zda máte povinnost určit pověřence nebo příslušnou osobu, rádi Vám poradíme.

NNTB

V ceně je možnost využívat platformu NNTB pro školy.

3950,- Kč + DPH / měsíc
Mám zájem

Vámi zvolený balíček služeb můžete čerpat v rámci jednoho roku podle potřeby najednou nebo částečně podle Vašich aktuálních potřeb. Vždy se Vám bude sčítat celkový čas, který společně nad Vaším případem strávíme.

Kdykoliv Vám sdělíme informaci o již vyčerpaných i zbývajících kapacitách, abyste věděli, s čím můžete ještě počítat. Nevyčerpaný čas se nepřenáší do nového roku.

Můžete se na nás kdykoliv obrátit s vaším dotazem k poskytovaným službám, poradit se s námi a vybrat si podle vašich potřeb odpovídající balíček služeb.

tel Zavolejte nám na +420 224 914 050

Šárka Mrkvičková

Šárka je Vaše kontaktní osoba ve společnosti Holubová advokáti s. r. o.

CS / EN

Poptat službu:

Pokud nám odešlete tuto poptávku po právních službách, spojíme se s Vámi a domluvíme se na možné spolupráci.